Evakona Education

Heslom vzdelávania na Evakona je: Učenie u nás nie je nikdy nudné!

Cieľom nadšených učiteľov je vždy vytvoriť príjemné prostredie. Malé triedy zabezpečujú osobitý prístup, a teda nikto nikdy nie je pozadu. Ale to nie je všetko. Evakona je vzdelávaním v reálnych situáciách. Učí sa v miestnych klubov, rekreačných, športových tímov a komunitných centrách. Výsledkom štúdia je, že absolventi sa učia rýchlejšie a vďaka interaktívnym skúsenostiam sa uchovávajú nadobudnuté poznatky na celý život. Individuálna starostlivosť a podpora pre úspech jazykového vzdelávania je samozrejmosťou.

Evakona tím sa skladá z vysoko kvalifikovaných učiteľov, študentov, sociálnych poradcov koordinátorov homestay, hostiteľských rodín … a ďalších! Celý tím sa venuje poskytovaniu osobnej starostlivosti a pozornosti, aby boli splnené ciele. Evakona Education sídli v meste Whitianga.
Coromandel, je je obľúbenou destináciou na Novom Zélande. Ľudia z Aucklandu, Hamiltonu a ďalších miest sem chodia relaxovať na biele piesočné pláže, kde sa venujú rybárčeniu, surfovaniu, a iným vodným športom. Pobrežie rámcované stromami Pohutukawa na západnej strane, krásnymi bielymi piesočnatými plážami na východe prechádza do rodného pralesa. Coromandel je 400 km dlhé pobrežie ponúkajúce návštevníkom skutočne výraznú zmes zážitkov.

Hlavným rysom Coromandel sú ľudia, známy svojim priateľským, uvoľneným a príjemným prístupom. Krajina je známa piesočnými plážami s krištáľovo čistými zátokami a zelenými horami..

Whitianga je hlavné mesto oblasti Coromandel, ktoré sa nachádza na východnej strane polostrova Coromandel, 208 km od Aucklandu (2,5 – 3 hodiny). Je to obľúbené prázdninové mestečko pre mnoho ľudí z iných miest po celom NZ a zámoria. Whitianga má asi 4000 stálych obyvateľov a ponúka celý rad služieb a atrakcií pre návštevníkov. Whitianga má vynikajúci výber reštaurácií a kaviarní a širokú škálu ubytovania pre každého. Zálivy sú skvelé pre všetky druhy vodných športov. Na zemi si môžete vychutnať prechádzky Bushom, výlety, dobrodružstvo, nakupovanie a stravovanie, alebo sa pozrite na miestne umelcké remeslá Trail Mercury Bay.

Kontaktný formulár

Máte otázky alebo potrebujete pomoc? Napíšte nám!