Mahurangi Technical Institute

Mahurangi Technical Institute (MTI) sa nachádza sa v meste Warkworth, jednu hodinu jazdy na sever od Aucklandu.
Oblasť sa môže pochváliť vinicami, kaviarňami, reštauráciami, umením, remeslami, plážami, surfovaním a mnohým ďalšími zaujímavými možnosťami strávenia voľného času.

Lektori na MTI patria medzi veľmi skúsených a vysoko kvalifikovaných.

Technický inštitút Mahurangi bol založený v roku 1989 a od tej doby sa rozrástol na najväčšie súkromné ​​vzdelávacie zariadenie v oblasti.

MTI sa špecializuje na námorné vzdelávanie a akvakultúru, a tiež ponúka kurzy v oblasti služieb spojených so zvieratami, automobilmi a stravovaním.

Priateľskí a dostupní lektori predstavujú kombináciu odborných skúseností spojených s priemyslom. Tak dokážu študentom odovzdať cenné informácie aj cez špeciálne predmety. Samotné kurzy na MTI sú postavené na teoretickom základe so silným dôrazom na prax, ktorá poskytuje študentom reálne skúsenosti a aplikovanie teórie.

Vzdelávanie na MTI, tak ako na všetkých vzdelávacích inštitúciách na Novom Zélande, je postavené na výučbe v malých triedach pri malom počte študentov. Tak je pozornosť sústredená na každého jedného študenta, ktorý sa môže pod správnym vedením rozvíjať. Mahuranhi inštitút ponúka rad krátkodobých, ako aj dlhodobých kurzov, ktoré vás pripravia na prácu v rôznych oblastiach: v ekologickej oblasti, v oblasti cestovného ruchu na mori, v automobilovom priemysle, morských laboratóriách alebo na jachtách.
Kvalifikovaní lektori, spojenie výučby s praxou poskytujú pre absolventov omnoho väčšiu možnosť získať zamestnanie vo zvolenom odbore.

Kurzy na MTI schválené NZQA a poskytujú študentom vedomosti a zručnosti potrebné na začatie vzrušujúcej kariéry alebo ďalšieho vzdelávania.

Kontaktný formulár

Máte otázky alebo potrebujete pomoc? Napíšte nám!