Manukau Institute of Technology (MIT)

Manukau Institute of Technology (MIT) je lídrom v oblasti technického a odborného vzdelávania poskytuje rad akademických kvalifikácií zakončené certifikátom. Štúdium na MIT si vyberie každoročne 20.000 študentov z toho 1000 zahraničných. Inštitút sa nachádza v Manukau City, ktoré je vstupnou bránou do Aucklandu. Pokračujúci ekonomický rast predstavujú pracovné príležitosti pre študentov a absolventov.

Kde vidíte sám seba za desať rokov? Myslíte si, že budete milovať svoju prácu? Že sa budete do nej tešiť, keď budete ráno vstávať?

Na MIT sú pracovníci otvorení a ich cieľom je pomôže dosiahnuť študentom ich profesijné ciele. Možno už máte svoju profesionálnu dráhu naplánovanú a možno nie ste si doteraz istí tým, čo chcete robiť. Pri každom vašom rozhodnutí by ste si mali byť istý, že vaša voľba vás privedie na správny kurz. Nie len obrazne, ale aj reálne. Štúdium na MIT nie je len o lektoroch, ale aj prostredí a podporných štruktúrach, ktoré vám pomôžu uspieť.

MIT v sebe ukrýva vyše 1.500 možností vzdelania, či už prostredníctvom full-time alebo part-time štúdia. MIT poskytuje rôzne úrovne štúdia, certifikované, diplomované ako aj postgraduálne. Nezanedbateľnými sú aj študijné odbory v oblasti obchodu, ľudské vedy, umenia a technológií.

Inštitút ponúka flexibilné možnosti vzdelávania prispôsobené životnému štýlu študentov. Študovať môžete na akademickej pôde alebo on-line, ako aj na plný úväzok, alebo prostredníctvom krátkych kurzov koncentrovaných na večer, víkendy, alebo počas obdobia prázdnin.

MIT je poskytovateľom inovatívnych kurzov, ktoré vo veľkej miere podporujú vzdelávacie prostredie. Inštitút stavia kurzy na talente a technológiách, úzko spolupracuje aj s priemyslom. Cieľom je poskytnúť inovatívne, inšpiratívne kurzy, ktoré zaistia bezproblémový prechod medzi štúdiom a zamestnaním. Ako podpora pre študentov je určené vzdelávacie centrum, moderný knižničný komplex.

MIT ponúka jeden z najlepších študentských areálov  v krajine – s množstvom zelených plôch, zábavy a  parkoviskom. Od roku 1970 inštitút poskytol stovkám študentom získať vynikajúcu kvalifikáciu a uspokojivé pracovné miesta.

Kontaktný formulár

Máte otázky alebo potrebujete pomoc? Napíšte nám!