Fern School of English

Fern School English (Auckland)

Fern School English je súčasťou New Zealand Management Academies Group (NZMA). NZMA je súkromným poskytovateľom vzdelávania. Študenti z celého sveta študujú na NZMA viac ako 20 rokov.

Fern ponúka praktické a kariérne zamerané anglické programy, ktoré pomôžu študentom postúpiť do ďalšieho štúdia, práce či poskytnú jazykový základ pre bezproblémové cestovanie.Všetky Fern programy sú schvaľované a prechádzajú akreditáciou the New Zealand Qualifications Authority (NZQA).

Fern ponúka veľa príležitostí na rast v priateľskom a podpornom prostredí. Dôraz je kladený na akademickú kvalitu. Všetci študenti dostávajú pravidelné správy o pokroku. Lektori sú prístupní, vždy ochotní a pripravení pomôcť študentom dosiahnuť najlepšie výsledky.

Fern študijné centrum je veľkým priestorom na štúdium, knižnica poskytuje pokojné zóny s mnohými zdrojmi, počítačová učebňa ponúka najnovšie technológie, spolu s voľným prístupom na internet. Fern študenti môžu využiť aj biliardový stôl, TV alebo PlayStation v študentskom salóniku. Miestna kaviareň je prevádzkovaná študentmi NZMA National Diploma in Hospitality Managemen a ponúka výber z teplých aj studených nápojov, jedál a občerstvenia za nízke ceny. Sú tam tiež predajné automaty a mikrovlnná rúra pre študentov.

  Odporúčame tiež working holiday

 

Fern School ponúka programy:  

Intenzívna všeobecná angličtina

Intenzívny kurz angličtiny NZ $    2100   6 týždňov
Intenzívny kurz angličtiny NZ $    3500 10 týždňov
Intenzívny kurz angličtiny NZ $    7000 20 týždňov
Intenzívny kurz angličtiny NZ $    10.500 30 týždňov
Intenzívny kurz angličtiny NZ $    14.000 40 týždňov

Angličtina pre pohostinstvá

Angličtina pre pohostinstvá
úroveň 3
NZ $    4080 12 týždňov

Obchodná angličtina

Obchodná angličtina
úroveň 3
NZ $    4080 12 týždňov

Angličtina pre IELTS

Angličtina pre IELTS NZ $    4080 12 týždňov

Kontaktný formulár

Máte otázky alebo potrebujete pomoc? Napíšte nám!