New Zealand Language Centres

Objavte Nový Zéland s New Zealand Language Centres

Vychutnajte si prírodné krásy a kultúrnu rozmanitosť troch najpozoruhodnejších miest … Auckland, Christchurch a Wellington!

New Zealand Language Centres ponúka programy:

Všeobecná angličtina
Všeobecné kurzy angličtiny sú najlepším spôsobom pre študentov na všetkých úrovniach ako rozvíjať kľúčové kompetencie angličtiny (gramatika / slovná zásoba / čítanie / písanie / rozprávanie / počúvať / výslovnosť / idiómy / plynulosť / diskusiu / prezentácie / hranie rolí atď). Pri použití komunikatívneho prístupu k učeniu, je kurz schopný zabezpečiť, že študenti majú veľa možností, ako používať jazyk, zmysluplným a praktickým spôsobom.
Vybrať si môžete z par-time alebo full-time kurzov pre začiatočníkov až po pokročilých (6 úrovní).

Úlohou kurzu
Ideálny kurz pre študentov, ktorí sú na mierne pokročilej až stredne pokročilej úrovni a chcú rýchly a intenzívny spôsob, ako zlepšiť svoju angličtinu! Študenti sa zoznámia s koncepciou obchodnej angličtiny, absolvujú Cambridge skúšky, IELTS atď.

IELTS
5 alebo 10-týždňové intenzívne IELTS (Academic & Všeobecné moduly) prípravné kurzy sú určené pre študentov, ktorí majú v úmysle zložiť skúšku IELTS. Témy kurzu zahŕňajú životné prostredie, vedu, technológiu, obchod, ekonomiku a ďalšie. Vhodné pre študentov, ktorí sa usilujú o vyššie vzdelanie, prisťahovalectvo či uchádzanie sa o zamestnanie.

Angličtina na obchodné účely
5-týždňový kurz pre študentov, ktorí chcú získať prácu pomocou angličtiny a tiež sa pripraviť na štúdium obchodu. Tento kurz spája teóriu a praktické učenie so zameraním na rozvíjanie všetkých zručností dôležitých k prežitiu v rýchlo sa meniacom svete podnikania. Témy zahŕňajú prezentačné zručnosti, techniky rozhovoru, telefónne zručnosti, zákaznícky servis a ďalšie.

Young Learners
Nový Zéland je známy ako jeden z najbezpečnejších krajín na svete! NZLC je akreditovaný NZQA pre žiakov medzi 11 – 17 rokov. Programy „ mladí učni“ poskytujú vynikajúci spôsob, ako si zlepšiť angličtinu, získať cenné životné skúsenosti na Novom Zélande a komunikovať so študentmi rovnakého veku z celého sveta.

Angličtina + Aktivity
Predstavuje perfektný program pre deti a mládež počas obdobia školských prázdnin. Program sa skladá z anglickej výučby v dopoludňajších a vzrušujúcich aktivít v popoludňajších hodinách. Aktivity zahŕňajú: návštevu farmy / múzeum / zoo / šport / kultúrny zážitok.

Ceny za všeobecnej angličtiny IELTS / EBP/ EFL

Full Time

1 až 10 týždňov NZ 380 dolárov za týždeň
11 až 20 týždňov NZ $ 375 za týždeň
21 až 30 týždňov NZ 370 dolárov za týždeň
31 + týždňov NZ $ 360 za týždeň

Part Time (AM, general english only)
1 až 12 týždňov NZ $ 300 za týždeň

Mladý Learner Angličtina + Aktivity
(full time / sezónne)
NZ 540 dolárov za týždeň

Poplatky
Zápisný poplatok NZ 200 dolárov

Kontaktný formulár

Máte otázky alebo potrebujete pomoc? Napíšte nám!