Southern Lakes English College

Štúdium angličtiny nemusí byť zásadne iba v triede pri odpovedaní na otázky. Kombinácia kurzov angličtiny s inými, dobrodružnými kurzami prináša pre študenta neopakovateľné zážitky a učenie angličtiny v bežných aj menej bežných životných situáciách.

Angličtina plus lyžovanie/snowboarding

Učte sa po anglicky v ranných hodinách a užívajte si lyžovanie alebo swowboarding v popoludňajších hodinách. Southern Lakes English College sa špecializuje na angličtinu v spojení so zimnými športmi  od júna do septembra. Škola sídli iba 20 minút autom od lyžiarskych vlekov.

Angličtina plus dobrodružstvo

Učte sa po anglicky v ranných hodinách a zažívajte dobrodružstvá popoludní. Študenti tohto programu sa učia po anglicky 5 dní v týždni v dopoludňajších hodinách a 3 dni majú popoludňajšie, dobrodružstvom naplnené, aktivity.

Angličtina plus fruitpicking

Ako lepšie zlepšiť svoju angličtinu pri kurze vinárstva ako pri pikniku s vinármi z celého sveta.  Nie len, že načerpáte nové poznatky z jazykovej oblasti, ale aj skúsenosti k vášmu podnikaniu.

Angličtina plus lietanie

Až štyri týždne kurzu angličtiny (19 hodín týždenne) pri ktorom sa zároveň učíte za osobného pilota s tromi  popoludňajšími lekciami týždenne. Na konci kurzu dostanete certifikát.

Angličtina plus golf

Nepoznáme lepšie miesto kde si zlepšiť angličtinu a zároveň aj golfové zručnosti ako Queenstown. Je ideálne situovaný až pri štyroch golfových ihriskách.

Kontaktný formulár

Máte otázky alebo potrebujete pomoc? Napíšte nám!