Massey University

Massay University začala v roku 1927 ako malá poľnohospodárska škola v Palmerstov North. Sir Geoffrey Peren si zaumienil, že škola si musí vybudovať svoju povesť. V roku 1964 sa Massey stala právoplatnou univerzitou. Je najväčšou rezidenčnou univerzitou rozloženou v troch mestách a neustále jej veľkosť rastie.

Massey ponúka ako jediná štúdium veterinárnych vied na Novom Zélande. Taktiež je jedinou univerzitou na Novom Zélande, ktorá ponúka študijný odbor letectvo. Jej kvalifikácie sú uznávané po celom svete a niektoré programy disponujú medzinárodnou akreditáciou. Kým v prvom roku navštevovalo Massay 85 študentov, teraz sa počet interných aj externých študentov pohybuje okolo 35.000.

Už viac ako 80 rokov Massey University pomáha formovať život a spoločenstvo ľudí na Novom Zélande, ako aj na celom svete. Jej pokrokový duch vedie výučbu a výskum.

Prioritou MU je prijať rozmanitosť, talent a výkonnosť, na druhej strane poskytnúť zamestnancom o študentom širokú škálu príležitostí k intelektuálnemu,  profesionálnemu a osobnému rozvoju.

Každý rok nastupuje viac ako 3000 nových zahraničných študentov z viac ako 100 krajín. Univerzita je medzinárodne uznávanou pre svoje vynikajúce výsledky v oblasti výučby a výskumu, ktoré sú považované za inovatívne a progresívne. Vďaka silnej medzinárodnej povesti pre špičkovú kvalitu a inováciu sa môže Massey University pochváliť vysokou  úrovňou spolupráce s inštitúciami terciárneho vzdelávania po celom svete. Medzinárodnú akreditáciu získala pre svoje svetovo jedinečné programy v oblasti veterinárnej vedy a podnikania.

 

Kontaktný formulár

Máte otázky alebo potrebujete pomoc? Napíšte nám!