Tai poutine Polytechnic

Tai poutine Polytechnic sídli na západnom pobreží Južného ostrova. Svoje ​​areály má v Reefton a Hokitika, Westport, Auckland, Christchurch a Wanaka. West Coast je vonkajšiou Mekkou s Buller River, Paparoa národný park, Pancake Rocks v Punakaiki, Fox a Franz Josef ľadovce, Južné Alpy, Temple Basin Ski Pole, lezenie v Charlestone, veľa jazier a najhorúcejšia jazda na kajaku v krajine . To je TPP a život okolo nej.

TPP má skvelú reputáciu v audio inžinierstve, súdobej hudbe, živých zvukoch. Dcérska spoločnosť Tai poutine Politechnic ponúka špecializované kurzy hudby, zvuku v dvoch centrálnych areáloch. Prvý bol postavený ako štúdia v Victoria Street, Central Aucklande a druhý v hudobne zameranom High Street, Christchurch.

TPP horské vzdelávacie centrum Nového Zélandu pôsobí vo Wanaka. Poskytuje špeciálnu výučbu v Ski Patrol, kde praktikanti môžu nabrať praktické skúsenosti pri vedení študentov.

TPP je moderným a účelovým zariadením s vysoko kvalifikovaným personálom. Všetky areály majú knižnicu a rôzne podpory študentov. Vzdelanie je základom pre akúkoľvek kariéru a Tai poutine Polytechnic (TPP), ponúka širokú škálu vysoko kvalitných, priemyslom  schválených vzdelávacích programov po celom Novom Zélande. Kurzy boli navrhnuté v spolupráci so zástupcami z priemyslu, aby sa študenti učili už na škole zručnosti, ktoré im pomôžu v ich budúcom zamestnaní a zvolenej kariére. Lektori sú odborníkmi vo svojom odbore, ktorý tak sú kompetentní viesť študentov po odbornej stránke a zabezpečiť im aj pracovné stáže.

Ubytovanie pre študentov v Greymouth Tai poutine Polytechnic má množstvo ubytovacích miest v tesnej pešej vzdialenosti od hlavného kampusu. Ten sa nachádza iba 600 metrov od nákupného centra. Súkromné ​​izby a prenájom ubytovania je k dispozícii aj v blízkosti areálu.
Auckland a Christchurch majú k dispozícii početné možnosti ubytovania a pracovníci inštitútu poskytnú radi pomoc pri jeho hľadaní. Študenti vo Wanaka si bežne ubytovanie prenajívajú, nakoľko je prenájom dostupný.

Programy
Tai poutine ponúka širokú škálu bežných i odborných kurzov, ktoré sú prípravou na budúcu kariéru. Polytechnická má povesť na celoštátnej úrovni vďaka kvalitným, inovatívnym a špecializovaným kurzom, ako aj výučbe v triedach s malým počtom študentov.

 

Na TPP môžete študovať:

 Campus na západnom pobreží

Jade and Hard Stone Carving – Certificate and Diploma
National Certificate in Business Administration
Diploma in Information & Communications Technology Level 5 & 6
Certificate in Hair, Beauty and Grooming
NZ National Nanny Certificate Level 5
Advanced Certificate in Leadership and Guiding
Certificate in Outdoor Recreation
Ecotourism – Certificate and Diploma
Certificate in Professional Culinary Arts
National Certificate in Hospitality
National Certificate in Tourism and Travel
Certificate in Automotive Trades
Certificate in Carpentry (Pre-Trade)
Certificate in Civil Plant Operations
Wanaka (Mountain Education Centre of New Zealand)
Certificate in Ski Patrol

Auckland Campus (Music and Audio Institute of New Zealand)
Certificate in Foundation Sound and Music
Audio Engineering and Music Production – Certificate and Diploma
Contemporary Music Performance – Certificate and Diploma
Certificate in Live Sound and Event Production
Diploma in Music Event Management

Christchurch Campus (Music and Audio Institute of New Zealand)
Audio Engineering and Music Production – Certificate and Diploma
Certificate in Live Sound and Event Production

Kontaktný formulár

Máte otázky alebo potrebujete pomoc? Napíšte nám!