Nelson Marlborough Institute of Technology

Nelson Marlborough Institute of Technology (NMIT) predstavuje vysoko kvalitné terciárne vzdelávanie. Nachádza sa v hornej časti Južného ostrova Nového Zélandu. Región Nelson / Marlborough je jedným z najkrajších a najžiaducejších oblastí na Novom Zélande pre život aj štúdium. NMIT navštevuje každý rok asi 3000 študentov, ktorí si okrem štúdia prichádzajú užiť scenérie, pláže, slnečné podnebie, kultúru, uvoľnený životný štýl.

NMIT vo svojich areáloch v Nelson a Blenheim ponúka viac ako 80 programov končiacich certifikátom, diplomom alebo titulom na určitej úrovni.

Študentský život sa dá nazvať pulzujúcim. K dispozícii sú činnosti, ktoré vás zabavia, rovnako ako podporné služby, ktoré študentom pomôžu zvládnuť štúdium s čo najmenším stresom.  Lektori na NMIT sú nadšení a odhodlaní pomôcť študentom dosiahnuť ich ciele. Inštitút spolupracuje s miestnymi podnikmi a zástupcami priemyslu, čo pre študentov prináša skúsenosti z reálnej praxe.

Nelson Marlborough Institute of Technology (NMIT) má vo vzdelávaní už 100 ročnú tradíciu. Každoročne si štúdium na NMIT vyberie vyše 500 zahraničných študentov z viac ako 40 krajín sveta.

NMIT ponúka svetovo uznávanú kvalifikáciu na úrovni Diplomas až Bachelor a Graduate Diplomas v širokej škále odborných a akademických programov. Na NMIT nájdete unikátne a vysoko hodnotné vzdelávacie prostredie, ktoré je postavené na výučbe v individuálnym prístupom v triedach s malým počtom študentov. Pracovníci a lektori inštitútu sú hrdí na prístup, ktorý vám pomôže dosiahnuť vysoké akademické štandardy. Zahraniční študenti môžu získať aj bezplatné vzdelanie.

Nelson-Marlborough sa nachádza v najslnečnejšie časti Nového Zélandu s úchvatnými scenériami na dosah ruky. Nelson a Marlborough sa nachádza v hornej časti Južného ostrova Nového Zélandu a môže sa pochváliť slnečnou a teplou klímou, bezpečným a priateľským prostredím a jednoduchým prístupom k niektorej z najpopulárnejších turistických destinácií Nového Zélandu.

Pre NMIT je prvoradý akademický úspech študenta. Aj preto sa NMIT rozhodla zaviazať sa kódexu pre pastoráciu zahraničných študentov zverejneným ministerstvom školstva NZ.
Cieľom inštitútu je, aby mal človek čo najviac z pobytu na NZ. Preto poskytuje poradenstvo a podporu vzdelávania a širokú škálu služieb pre študentov, ktorá vám môže pomôcť nájsť si ubytovanie, usadiť sa a vyplniť voľný čas popri štúdiu.

Štúdium na Marlborough Nelson Institute of Technology

NMIT ponúka viac ako 80 programov končiacich certifikátom, diplomom alebo titulom na určitej úrovni:

 • Kurzy anglického jazyka – základné až po pokročilé programy s IELTS, FCE a TOEFL skúškami, rovnako ako Cambridge TKT pre učiteľov anglického jazyka
 • Business – programy končiace certifikátmi, diplomované štúdium, bakalárske štúdium obchodu, či Graduate Diploma v obchode, účtovníctve, manažmentu a marketingu
 • Výpočtová technika – veľmi populárne programy v leveloch ako Bachelor informačných technológií alebo Graduate Diploma v oblasti informačných technológií
 • Cestovný ruch a stravovanie – rôzne programy týkajúce sa cestovania, manažmentu cestovného ruchu, dobrodružný cestovný ruch, kultúrny cestovný ruch, gastronómia, reštaurácie a stravovanie
 • Ošetrovateľstvo a zdravie – úspešné vysokoškolské zdravotnícke programy, fitness a sociálne služby
 • Umenie a médiá – kurzy končiace certifikátom alebo bachelor/bakalárskym diplomom v umení a médiách
 • Vinárstvo – programy sústredené na vinohradníctvo a vinárstvo
 • Strojárstvo – kurzy v strojárenstve na údržbu lietadiel, námorné inžinierstvo a automobilový priemysel
 • Ostatné programy – certifikáty a diplomy v odboroch kaderníctvo, salón krásy a ošetrovateľstvo
 • Akvakultúra – končiaci na úrovni diplom

 

NMIT ponúka krátke kurzy v nasledovných oblastiach:

 • Hotelierstvo a gastronómia
 • Námorníctvo
 • Anglický jazyk

Kontaktný formulár

Máte otázky alebo potrebujete pomoc? Napíšte nám!