Najväčší fanúšik Pána prsteňov nežije na Novom Zélande

Mať obľúbený film je celkom bežné. Ostrihať sa podobne ako obľúbená seriálová postava tiež nie je výnimočné. Ale zariadiť si celú obývačku rovnako ako vo filme, a ešte k tomu z balónov, je prinajmenšom…zaujímavé.

 

Američan Jeremy Telford sa už viac ako desať rokov živí fúkaním balónikov a ich skladaním do rozličných tvarov. Postavením hobbitej obývačky sa zaradil medzi množstvo fanúšikov, ktorí v týchto dňoch žijú filmovým spracovaním ďalšieho dielu známej knihy  J.R.R.Tolkiena Pán prsteňov.

Vytvoriť celé dielo trvalo tomuto balónovému umelcovi 40 hodín počas troch dní. Podľa jeho slov bol najťažší druhý deň. Počas prvého totiž skrútil 1300 balónikov a prsty potom dosť boleli. Jeremy je ale majster a o balónovom umení dokonca napísal aj knihu a v súčasnosti pracuje na ďalšom pokračovaní.

Hobbitiu noru mimochodom postavil vo vlastnej obývačke za pomoci svojej manželky a pre veľkú radosť svojich detí. V izbe ste potom mohli nájsť aj horiaci krb alebo misu s jabĺčkami, samozrejme všetko z balónikov.

Ako to celé vznikalo si môžete pozrieť aj na Youtube alebo na jeho osobnej stránke.

 


Môžete napísať komentár.

Napísať komentár

Musíte sa prihlásiť pre napísanie komentáru.